MEČ
14.10.19 | 2. kolo kval. | Iacopo Sada | Michal Mikula | 1-6, 6-4, 10-7 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Italy
02.10.97, 26 Godina
02.10.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
04.03.00, 24 Godina
20631 $
04.03.00, 24 Godina
20631 $
Iacopo Sada vs. Michal Mikula - Međusobni mečevi
14.10.19 | 2. kolo kval. | Iacopo Sada | Michal Mikula | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Iacopo Sada form & Michal Mikula form
Iacopo Sada - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Nika Bidzinashvili | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Freddie Ridout | 6-2, 5-1, Freddie Ridout - odustajanje | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Sciahbasi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Alessandro Battiston | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Masiero | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melih Anavatan | 1-6, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Artem Tiutiunov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.12.22 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.12.22 kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 0-6, 6-4, 6-10 | detalj meča |
Michal Mikula - Posljednji mečevi
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detalj meča |