MEČ
17.01.17 | 1. kolo | Hugo Nys | Ante Pavic | 6-75, 6-3, 6-4 | France F2 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Hugo Nys | Ante Pavic | |
1. servis % | 73/102 (72%) | 63/96 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 58/73 (79%) | 47/63 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/29 (55%) | 17/33 (52%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/96 (33%) | 28/102 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/198 (54%) | 92/198 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 6 | 9 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Hugo Nys vs. Ante Pavic - Međusobni mečevi
12.02.17 | kval. | Hugo Nys | Ante Pavic | 6-1, 6-4 | detalj meča | Cherbourg Challenger | dvorana |
17.01.17 | 1. kolo | Hugo Nys | Ante Pavic | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | France F2 | dvorana |
Hugo Nys form & Ante Pavic form
Hugo Nys - Posljednji mečevi
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
17.09.22 | vs. Hady Habib | 2-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
09.04.22 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
10.01.22 kval. | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
02.03.20 kval. | vs. Liam Caruana | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
19.10.19 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
26.09.19 3. kolo | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.19 2. kolo | vs. Ernests Gulbis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Valentin Royer | 4-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Granby Challenger - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Evan Zhu | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
04.06.19 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
11.05.19 Polufinale | vs. Pablo Cuevas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
09.05.19 3. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.05.19 2. kolo | vs. Peter Polansky | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-65, 2-0, Calvin Hemery - odustajanje | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
02.05.19 3. kolo | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.05.19 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Daniel Munoz-De La Nava | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
29.04.19 kval. | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Aljaz Bedene | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Ante Pavic - Posljednji mečevi
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dennis Novikov | 7-67, 4-6, 0-1, - Ante Pavic - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
L'Aquila Challenger - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-70, - Ante Pavic - odustajanje | detalj meča | |
Sopot Challenger - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - trava | ||||
22.06.19 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 7-64, 6-78 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 4-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
04.06.19 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-75, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Leon Challenger - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Facundo Mena | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
18.04.19 3. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
16.04.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
04.04.19 3. kolo | vs. Emilio Gomez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.19 2. kolo | vs. James Ward | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Evan Song | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 0-2, - Ante Pavic - odustajanje | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
28.01.19 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 6-73, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
Newport Beach - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo | vs. Dennis Novikov | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
07.01.19 1. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
05.11.18 kval. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča |