INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Hiroyasu Ehara vs. Ryota Tanuma - Međusobni mečevi
29.03.18 | Četvrtfinale | Ryota Tanuma | Hiroyasu Ehara | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | Japan F4 | tvrda |
15.06.15 | Četvrtfinale | Hiroyasu Ehara | Ryota Tanuma | 6-2, 6-0 | detalj meča | Japan F7 | tepih |
Hiroyasu Ehara form & Ryota Tanuma form
Hiroyasu Ehara - Posljednji mečevi
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Collin Altamirano | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Yusuke Kusuhara | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryo Tabata | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-66, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.04.23 kval. | vs. Naoki Tajima | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 0-3, - Hiroyasu Ehara - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Igor Gimenez | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-2, 4-6, 4-2, Naoki Tajima - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
03.06.22 1. kolo | vs. Taha Baadi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Alan Raul Sau Franco | 7-64, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Haoyuan Huang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Peter Bertran | 6-1, 4-1, Peter Bertran - odustajanje | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Alan Raul Sau Franco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Arthur De Greef | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Tay - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Daniel Nguyen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ryan Peniston | 6-74, 0-1, - Hiroyasu Ehara - odustajanje | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Haadin Bava | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |