INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Henrik Wiersholm vs. Fernando Yamacita - Međusobni mečevi
12.06.17 | kval. | Henrik Wiersholm | Fernando Yamacita | 6-4, 7-65 | detalj meča | Italy F17 | zemlja |
Henrik Wiersholm form & Fernando Yamacita form
Henrik Wiersholm - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 3-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Andrea Guerrieri | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Corban Crowther | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | Matt Ponchet - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Tomas Cortez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Siim Troost | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Julius Bult | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. William Grant | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Arvid Nordquist | 7-5, 3-4, Arvid Nordquist - odustajanje | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Parichkov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M25 Ithaca - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Četvrtfinale | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 6-1, 5-10 | detalj meča |
Fernando Yamacita - Posljednji mečevi
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
27.02.23 kval. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča |