MEČ
24.08.20 | 1. kolo | Henri Squire | Benjamin Lock | 3-6, 6-4, 7-5 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Henri Squire | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-3 | Benjamin Lock | |
0-0 | ||
Henri Squire | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Henri Squire | 3-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
3-5 | Benjamin Lock | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
Henri Squire | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Henri Squire | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Henri Squire | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Henri Squire | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Henri Squire | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Benjamin Lock | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
Henri Squire | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Henri Squire | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Squire | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Benjamin Lock | |
0-0 | ||
Henri Squire | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Henri Squire | 4-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Henri Squire | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Henri Squire vs. Benjamin Lock - Međusobni mečevi
24.08.20 | 1. kolo | Henri Squire | Benjamin Lock | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Henri Squire form & Benjamin Lock form
Henri Squire - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Munich - zemlja | ||||
14.04.24 kval. | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
30.03.24 Polufinale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Clement Chidekh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Alexander Blockx | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Rudolf Molleker | 5-3, Rudolf Molleker - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Gombos | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 7-63, 6-78, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-75, 7-63 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 3-5, Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Marius Copil | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 3-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Leandro Riedi | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Benjamin Lock - Posljednji mečevi
M25 Mosquera - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Acapulco Challenger - tvrda | ||||
15.04.24 kval. | vs. Bor Artnak | 5-7, 2-4, - Benjamin Lock - odustajanje | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Cuernavaca Challenger - tvrda | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detalj meča |