MEČ
23.07.11 | 2. kolo kval. | Henri Laaksonen | Christian Lindell | 7-5, 6-3 | Gstaad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Henri Laaksonen | Christian Lindell | |
1. servis % | 34/58 (59%) | 54/85 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/34 (74%) | 36/54 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/24 (79%) | 13/31 (42%) |
Osvojene break-lopte | 3/14 (21%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/85 (42%) | 14/58 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Henri Laaksonen vs. Christian Lindell - Međusobni mečevi
23.07.11 | 2. kolo kval. | Henri Laaksonen | Christian Lindell | 7-5, 6-3 | detalj meča | Gstaad | zemlja |
Henri Laaksonen form & Christian Lindell form
Henri Laaksonen - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-3, - Henri Laaksonen - odustajanje | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-5, - Henri Laaksonen - odustajanje | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-75, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 0-6, - Henri Laaksonen - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Troisdorf Challenger - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Nicolas Kicker | - | detalj meča | |
10.05.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Federico Gaio | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-0, - Henri Laaksonen - odustajanje | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Christian Lindell - Posljednji mečevi
M25 Montauban - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grasse - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
21.02.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - odustajanje | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.20 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
18.11.20 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.11.20 1. kolo | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
11.10.20 kval. | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
09.10.20 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.20 2. kolo | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
07.10.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
19.09.20 Polufinale | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.20 Četvrtfinale | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 2. kolo | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | detalj meča |