MEČ
26.01.20 | 1. kolo | Harold Mayot | Benito Sanchez Martinez | 6-2, 7-5 | Australian Open | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Harold Mayot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Harold Mayot | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Harold Mayot | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Harold Mayot | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Harold Mayot | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Harold Mayot | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Harold Mayot | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Harold Mayot | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Harold Mayot | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 15-40[BP], 40-30 | ||
5-4 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Harold Mayot | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
30.04.02, 21 Godina
30.04.02, 21 Godina
Harold Mayot vs. Benito Sanchez Martinez - Međusobni mečevi
26.01.20 | 1. kolo | Harold Mayot | Benito Sanchez Martinez | 6-2, 7-5 | detalj meča | Australian Open | tvrda |
Harold Mayot form & Benito Sanchez Martinez form
Harold Mayot - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. David Goffin | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 5-7, 1-2, Arthur Cazaux - odustajanje | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Stringfellow | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Lucas Pouille | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Pouille | 5-7, 3-3, - Harold Mayot - odustajanje | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Otto Virtanen | Otto Virtanen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Jakub Mensik | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Dellien | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Collarini | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Jesper De Jong | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Ugo Humbert | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-62, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Tom Paris | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-71, 3-6 | detalj meča |
Benito Sanchez Martinez - Posljednji mečevi
M15 Champaign - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Perry Gregg | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 5-7, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Youssef Labbene | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Mitchell Johnson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Sam Riffice | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Finn Bass | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Ewen Lumsden | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehdi Naqvi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 7-5, - Benito Sanchez Martinez - odustajanje | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
14.02.22 kval. | vs. Tibo Colson | 2-3, Tibo Colson - odustajanje | detalj meča | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 5-7, 7-68, 10-7 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
21.09.21 kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 0-1, Jakob Aichhorn - odustajanje | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Luca Bohm | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Trier - zemlja | ||||
23.08.21 kval. | vs. Leopold Zima | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-2 | detalj meča |