MEČ
30.09.19 | kval. | Hao Wu | Shohei Chikami | 2-6, 6-3, 10-8 | M15 Nanchang | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hao Wu | Shohei Chikami | |
1. servis % | 41/67 (61%) | 31/54 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/41 (71%) | 22/31 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/26 (50%) | 13/23 (57%) |
Osvojene break-lopte | 1/1 (100%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 19/54 (35%) | 25/67 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/121 (50%) | 60/121 (50%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Hao Wu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Shohei Chikami | |
0-0 | ||
Hao Wu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Shohei Chikami | |
0-0, 15-15 | ||
Hao Wu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-3 | Shohei Chikami | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Hao Wu | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Shohei Chikami | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-6 |
2 | ||
Hao Wu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Shohei Chikami | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Hao Wu | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Shohei Chikami | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Hao Wu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Shohei Chikami | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hao Wu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Shohei Chikami | |
0-0, 0-15 | ||
Hao Wu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Shohei Chikami | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 5-2, 6-2, 6-4, 8-7, 8-8 | ||
10-8 |
China
14.02.97, 27 Godina
19446 $
14.02.97, 27 Godina
19446 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
22.10.98, 25 Godina
22.10.98, 25 Godina
Hao Wu vs. Shohei Chikami - Međusobni mečevi
30.09.19 | kval. | Hao Wu | Shohei Chikami | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | M15 Nanchang | zemlja |
Hao Wu form & Shohei Chikami form
Hao Wu - Posljednji mečevi
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Toshihide Matsui | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Chuhan Wang | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Duan | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 7-68, 7-65 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Dusty H. Boyer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Chuhan Wang | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Xi Qi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Ray Ho | 7-68, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Pattanapong Borisutpong | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Yuanfeng Li | 4-6, 0-4, - Hao Wu - odustajanje | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Ye Cong Mo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Yecong He | 6-71, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
M25 Luan - tvrda | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Pak Long Yeung | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Wuhan - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Yuanfeng Li | 6-4, 6-75, 9-11 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Chenhe Li | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Nanchang Challenger - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 kval. | vs. Chukang Wang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-77, 6-72 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
04.01.19 Četvrtfinale | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.01.19 2. kolo | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.01.19 1. kolo | vs. Wei Qiang Zheng | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča |
Shohei Chikami - Posljednji mečevi
M15 Nishi - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Kohtaro Kuriyama | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kentaro Otsuka | 6-4, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shimon Kono | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Kousuke Ogura | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ymerali Ibraimi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Scott Jones | Scott Jones - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joshua Charlton | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ty Host | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 kval. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Kai-An Wu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-2, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 7-5, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Kazuma Kawachi | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Mao Takada | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tsukuba - tvrda | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Kaito Uesugi | 7-5, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-1, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča |