MEČ
17.06.20 | 1. kolo | Hamad Medjedovic | Blaz Rola | 6-1, 7-6 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Hamad Medjedovic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Hamad Medjedovic | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
5-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Hamad Medjedovic | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Hamad Medjedovic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-3 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Hamad Medjedovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
5-6 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
7-6 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Hamad Medjedovic vs. Blaz Rola - Međusobni mečevi
17.06.20 | 1. kolo | Hamad Medjedovic | Blaz Rola | 6-1, 7-6 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Hamad Medjedovic form & Blaz Rola form
Hamad Medjedovic - Posljednji mečevi
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Marco Cecchinato | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Jeddah - dvorana | ||||
02.12.23 Finale | vs. Arthur Fils | 3-46, 4-1, 4-2, 3-49, 4-1 | detalj meča | |
01.12.23 Polufinale | vs. Dominic Stricker | 4-35, 2-1, Dominic Stricker - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 | vs. Abedallah Shelbayh | 3-46, 4-2, 4-35, 4-2 | detalj meča | |
29.11.23 | vs. Luca Van Assche | 4-2, 2-4, 4-37, 4-1 | detalj meča | |
28.11.23 | vs. Alex Michelsen | 4-2, 4-33, 3-43, 3-45, 4-34 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 6-4, 6-72, 6-78 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 7-63, 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
02.10.23 Polufinale | vs. Sebastian Korda | 7-68, 6-72, 6-73 | detalj meča | |
01.10.23 Četvrtfinale | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.09.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-3, 2-1, Laslo Djere - odustajanje | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 5-7, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Harold Mayot | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 kval. | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Pedro Cachin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Blaz Rola - Posljednji mečevi
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
15.07.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Montechiarugolo Challenger - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča |