Guy Michelevitz vs. Rotem Sobol 16.06.2018

Guy Michelevitz vs. Rotem Sobol 16.06.2018 - Israel F10 (Kiryat Shmona) - usporedba

MEČ

16.06.181. kolo kval.Guy Michelevitz Rotem Sobol 6-1, 6-1 Izrael Israel F10 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Guy Michelevitz
Izrael
23.07.88, 31 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
06.09.01, 18 Godina







Rotem Sobol
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Guy Michelevitz vs. Rotem Sobol - Međusobni mečevi

16.06.181. kolo kval.Guy MichelevitzRotem Sobol6-1, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F10 tvrda

Guy Michelevitz - Posljednji mečevi

Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-2, 2-6, 5-7 porazdetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Rotem Sobol6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ido Zerah6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Yankel Zemel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
07.05.18
kval.
vs. Omer Touchmair4-6, 6-3, 4-6 porazdetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Alexis Canter1-6, 3-6 porazdetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Balazs Balassa6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Yankel Zemel1-6, 4-6 porazdetalj meča
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Vladislav Ivanov4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz4-6, 5-7 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ugo Blanchet2-6, 3-6 porazdetalj meča
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Marko Vejnovic6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Aaron Schmid0-6, 6-4, 2-6 porazdetalj meča
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach1-6, 5-7 porazdetalj meča
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Ron Mansdorf6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach6-4, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin6-1, 3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Ighor Halmenschlager Reis3-6, 6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Jordan Hasson3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Ran Amar1-6, 3-6 porazdetalj meča

Rotem Sobol - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
02.09.19
1. kolo kval.
vs. James Ibrahim1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Natthasith Kunsuwan6-75, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Gilad Tamar3-6, 5-7 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Mattan Kermish6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jordan Chiu0-6, 3-6 porazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Cengiz Aksu0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman6-2, 2-6, 6-10 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich3-6, 2-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-1, 4-6, 4-10 porazdetalj meča
Georgia M15 Tbilisi - tvrda
30.04.19
kval.
vs. Ben Jones1-6, 0-6 porazdetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. David Asatiani6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Worarin Kumthonkittikul2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
02.10.18
1. kolo
vs. Tal Goldengoren0-6, 1-6 porazdetalj meča
01.10.18
kval.
vs. Ori Maior1-6, 1-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Itay Shpindler Itay Shpindler - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Ilya Dembinsky6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya1-6, 2-6 porazdetalj meča
<