Guy Michelevitz vs. Ighor Halmenschlager Reis

Guy Michelevitz vs. Ighor Halmenschlager Reis - Israel F10 (Kiryat Shmona) - usporedba

MEČ

12.06.171. kolo kval.Guy Michelevitz Ighor Halmenschlager Reis 3-6, 6-2, 6-0 Izrael Israel F10 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Guy Michelevitz
Izrael
23.07.88, 31 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
16.07.97, 22 Godina







Ighor Halmenschlager Reis
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Guy Michelevitz vs. Ighor Halmenschlager Reis - Međusobni mečevi

12.06.171. kolo kval.Guy MichelevitzIghor Halmenschlager Reis3-6, 6-2, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F10 tvrda

Guy Michelevitz - Posljednji mečevi

Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-2, 2-6, 5-7 porazdetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Rotem Sobol6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ido Zerah6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Yankel Zemel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
07.05.18
kval.
vs. Omer Touchmair4-6, 6-3, 4-6 porazdetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Alexis Canter1-6, 3-6 porazdetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Balazs Balassa6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Yankel Zemel1-6, 4-6 porazdetalj meča
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Vladislav Ivanov4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz4-6, 5-7 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ugo Blanchet2-6, 3-6 porazdetalj meča
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Marko Vejnovic6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Aaron Schmid0-6, 6-4, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach1-6, 5-7 porazdetalj meča
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Ron Mansdorf6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach6-4, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin6-1, 3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Ighor Halmenschlager Reis3-6, 6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Jordan Hasson3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Ran Amar1-6, 3-6 porazdetalj meča

Ighor Halmenschlager Reis - Posljednji mečevi

Brazil M15 Sao - zemlja
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Igor Gimenez3-6, 3-6 porazdetalj meča
Brazil Brazil F4 - zemlja
13.05.18
2. kolo kval.
vs. Diego Matos2-6, 2-6 porazdetalj meča
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Sergio Henrique Amorim6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Brazil Brazil F2 - zemlja
30.04.18
2. kolo kval.
vs. Fermin Tenti1-6, 0-6 porazdetalj meča
29.04.18
1. kolo kval.
vs. Pedro Ortega6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Brazil Brazil F1 - zemlja
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Eduardo Ribeiro3-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F13 - tvrda
07.04.18
1. kolo kval.
vs. Vasil Yehorov6-4, 1-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F12 - tvrda
04.04.18
1. kolo
vs. Adrian Andrzejczuk3-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F11 - tvrda
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Till Wegner4-6, 4-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F10 - tvrda
21.03.18
1. kolo
vs. Roman Safiullin2-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F9 - tvrda
11.03.18
2. kolo kval.
vs. Alessandro Coppini1-6, 2-6 porazdetalj meča
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Ivan Krivic6-2, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F8 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Issam Haitham Taweel5-7, 3-6 porazdetalj meča
Brazil Brazil F4 - zemlja
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Asdrubal Gobernate2-6, 4-6 porazdetalj meča
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Brazil Brazil F3 - zemlja
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Felipe Assuncao Garla3-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Roy Ofer6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Franco Ribero2-6, 0-4, - Ighor Halmenschlager Reis - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz6-3, 2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Itay Shpindler0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Yannai Barkai1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Afik Lahav7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
15.05.17
kval.
vs. Igor Smilansky2-6, 3-6 porazdetalj meča
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Alejo Michaux7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
Brazil Brazil F4 - tvrda
18.07.16
2. kolo kval.
vs. Marvin Bernardo Spiering1-6, 3-6 porazdetalj meča
Brazil Brazil F3 - zemlja
11.07.16
2. kolo kval.
vs. Gabriel Batagin3-0, Gabriel Batagin - odustajanjepobjedadetalj meča
11.07.16
1. kolo kval.
vs. Jonas Rodrigues6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
11.07.16
kval.
vs. Pedro Iamachkine1-6, 1-6 porazdetalj meča
Brazil Brazil F2 - zemlja
04.07.16
1. kolo kval.
vs. Rafael Tosetto5-7, 6-2, 2-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F11 - tvrda
28.03.16
1. kolo kval.
vs. Hassan Bakkar6-4, 1-0, Hassan Bakkar - odustajanjepobjedadetalj meča
<