Izrael
25.10.96, 27 Godina
25.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
19.08.01, 22 Godina
19.08.01, 22 Godina
Guy Feigin vs. Amit Cohen - Međusobni mečevi
24.06.18 | 2. kolo kval. | Guy Feigin | Amit Cohen | 6-3, 7-5 | detalj meča | Israel F11 | tvrda |
Guy Feigin form & Amit Cohen form
Guy Feigin - Posljednji mečevi
Israel F11 - tvrda | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ori Maior | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ron Klain | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Tim Kopinski | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
16.06.14 kval. | vs. Emil Saveljev | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Roy Yaron | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
02.06.14 2. kolo kval. | vs. Alexander Mozgovoy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
12.05.14 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
05.05.14 2. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
28.04.14 1. kolo kval. | vs. Alexander Mozgovoy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Ofir Gershon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Tomer Krutik | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.10.13 2. kolo kval. | vs. Gal Kruchik | 4-6, 0-4, - Guy Feigin - odustajanje | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.05.13 2. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
29.04.13 1. kolo kval. | vs. Guy Almog-Graf | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.04.13 2. kolo kval. | vs. Noam Mazor | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Amit Cohen - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 3-6, 1-4, - Amit Cohen - odustajanje | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Shay Bar Menahem | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Michael Saragani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.10.22 kval. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Oppenheim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
25.07.22 kval. | vs. Miguel Garcia | 6-3, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-715, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Davila Godoy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Rovinj - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 0-6, 2-6 | detalj meča |