INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guy Den Heijer vs. Vasile Antonescu - Međusobni mečevi
25.06.19 | kval. | Guy Den Heijer | Vasile Antonescu | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Alkmaar | zemlja |
Guy Den Heijer form & Vasile Antonescu form
Guy Den Heijer - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |