MEČ
25.05.15 | 2. kolo kval. | Gustavo Vellbach | Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 6-3 | Argentina F7 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gustavo Vellbach vs. Santiago Rodriguez Taverna - Međusobni mečevi
25.05.15 | 2. kolo kval. | Gustavo Vellbach | Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 6-3 | detalj meča | Argentina F7 | zemlja |
Gustavo Vellbach form & Santiago Rodriguez Taverna form
Gustavo Vellbach - Posljednji mečevi
Argentina F9 - zemlja | ||||
01.06.16 1. kolo | vs. Santiago Villarruel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Argentina F8 - zemlja | ||||
23.05.16 1. kolo | vs. Eduardo Agustin Torre | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Argentina F7 - zemlja | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Rafael Matos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F6 - zemlja | ||||
09.05.16 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Argentina F5 - zemlja | ||||
02.05.16 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F4 - zemlja | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Argentina F3 - zemlja | ||||
16.03.16 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.16 1. kolo | vs. Victor Nunez | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.16 kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Yuri Andrade | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Argentina F2 - zemlja | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Martin Alund | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Chile F8 - zemlja | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Brian Orradre | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Peru F5 - zemlja | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Enrique Marilaf | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.11.15 kval. | vs. David Fleming | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Ivan Olichowski | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Peru F4 - zemlja | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Edmundo Ulloa | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo | vs. Bastian Malla | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.11.15 kval. | vs. Cristian Garin | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
08.11.15 2. kolo kval. | vs. Nicolas Alejandro De Gregorio | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.11.15 1. kolo kval. | vs. Luciano Doria | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Federico Coria | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F10 - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Juan Ignacio Ameal | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F9 - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Argentina F8 - zemlja | ||||
10.08.15 kval. | vs. Santiago Villarruel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.08.15 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Francesco Garzelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.07.15 Četvrtfinale | vs. Aldin Setkic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.07.15 2. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 7-61, 7-5 | detalj meča |
Santiago Rodriguez Taverna - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detalj meča |