Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
01.05.98, 25 Godina
01.05.98, 25 Godina
Gustavo Heide vs. Pol Fernandez - Međusobni mečevi
29.09.19 | 1. kolo kval. | Gustavo Heide | Pol Fernandez | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Sabadell | zemlja |
16.09.19 | 2. kolo kval. | Gustavo Heide | Pol Fernandez | 6-1, 6-3 | detalj meča | M25 Madrid | zemlja |
Gustavo Heide form & Pol Fernandez form
Gustavo Heide - Posljednji mečevi
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Gianluca Mager | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Elias Ymer | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Facundo Bagnis | 7-69, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 0-1, - Gustavo Heide - odustajanje | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Thiago Agustin Tirante | - | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. David Jorda Sanchis | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 4-1, Maxime Janvier - odustajanje | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Pol Fernandez - Posljednji mečevi
M25 Sabadell - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Gurb - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 4-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Versloot | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Girona - zemlja | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 7-5, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Mataro - zemlja | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jacob Olar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
19.10.21 kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Kenneth Rabinad Vila | 7-67, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Laurent Julia Calac | 4-6, 0-4, - Pol Fernandez - odustajanje | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 kval. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 7-60, 2-10 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alex Martinez | 3-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Guarin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detalj meča |