MEČ
11.10.16 | 1. kolo | Guillermo Rivera-Aranguiz | Daniel Salazar Martinez | 6-3, 6-2 | Colombia F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Guillermo Rivera-Aranguiz | Daniel Salazar Martinez | |
1. servis % | 32/44 (73%) | 47/78 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/32 (75%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 10/31 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/78 (53%) | 11/44 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/122 (61%) | 48/122 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Colombia
21.03.01, 23 Godina
21.03.01, 23 Godina
Guillermo Rivera-Aranguiz vs. Daniel Salazar Martinez - Međusobni mečevi
11.10.16 | 1. kolo | Guillermo Rivera-Aranguiz | Daniel Salazar Martinez | 6-3, 6-2 | detalj meča | Colombia F5 | zemlja |
Guillermo Rivera-Aranguiz form & Daniel Salazar Martinez form
Guillermo Rivera-Aranguiz - Posljednji mečevi
Santiago Challenger - zemlja | ||||
04.03.17 2. kolo kval. | vs. Emilio Gomez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.17 1. kolo kval. | vs. Simon Navarro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Chile F8 - zemlja | ||||
20.12.16 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
19.12.16 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Chile F7 - zemlja | ||||
12.12.16 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Chile F6 - zemlja | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chile F5 - zemlja | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
16.10.16 2. kolo kval. | vs. Joao Pedro Sorgi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.16 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Urruticoechea | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Colombia F5 - zemlja | ||||
15.10.16 Polufinale | vs. Alejandro Gomez | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
13.10.16 Četvrtfinale | vs. Michel Vernier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.10.16 2. kolo | vs. Alejandro Pena Silva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.10.16 1. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Colombia F4 - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Sebastian Serrano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Medellin Challenger - zemlja | ||||
25.09.16 kval. | vs. Fernando Romboli | 7-62, 2-4, - Guillermo Rivera-Aranguiz - odustajanje | detalj meča | |
24.09.16 2. kolo kval. | vs. Pedro Uribe | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
09.07.16 1. kolo kval. | vs. Alberto Brizzi | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Argentina F9 - zemlja | ||||
04.06.16 Polufinale | vs. Juan Carlos Saez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.16 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
03.06.16 Četvrtfinale | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.05.16 1. kolo | vs. Alexandre Tsuchiya | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Argentina F8 - zemlja | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Argentina F7 - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo | vs. Gaston-Arturo Grimolizzi | 6-75, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F15 - zemlja | ||||
21.04.16 2. kolo | vs. Frederico Gil | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.16 1. kolo | vs. Filipp Kekercheni | 7-65, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F14 - zemlja | ||||
14.04.16 2. kolo | vs. Kevin Krawietz | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.04.16 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Daniel Salazar Martinez - Posljednji mečevi
M15 Palm - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Vit Kalina | 7-65, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Hazem Naow | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Funk | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Vincent Marysko | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-0, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Felix Einig | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Luca Staeheli | 1-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 Uslar - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Paul Frederichs | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Jeremy Schifris | 1-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
10.07.23 kval. | vs. Pierre Yves Bailly | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Tim Hammes | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Christian Wedel | 5-7, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 5-7, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 5-7, 5-7 | detalj meča |