MEČ
13.04.14 | Finale | Guillermo Garcia-Lopez | Marcel Granollers | 5-7, 6-4, 6-3 | Casablanca | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Guillermo Garcia-Lopez | Marcel Granollers | |
1. servis % | 56/89 (63%) | 53/88 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 43/56 (77%) | 32/53 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/33 (48%) | 19/35 (54%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/88 (42%) | 30/89 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 96/177 (54%) | 81/177 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 2 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guillermo Garcia-Lopez vs. Marcel Granollers - Međusobni mečevi
24.02.19 | kval. | Marcel Granollers | Guillermo Garcia-Lopez | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | Acapulco | tvrda |
13.04.14 | Finale | Guillermo Garcia-Lopez | Marcel Granollers | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | Casablanca | zemlja |
07.04.10 | 2. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Marcel Granollers | 6-3, 6-2 | detalj meča | Casablanca | zemlja |
23.06.03 | 1. kolo kval. | Guillermo Garcia-Lopez | Marcel Granollers | 7-62, 6-4 | detalj meča | Andorra | tvrda |
Guillermo Garcia-Lopez form & Marcel Granollers form
Guillermo Garcia-Lopez - Posljednji mečevi
Milan Challenger - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
02.08.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
New York - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
03.02.20 kval. | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
30.01.20 3. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.20 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
20.11.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
24.10.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
23.10.19 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | - | detalj meča | |
12.09.19 3. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. John Isner | 3-6, 4-6, 4-6 | detalj meča |
Marcel Granollers - Posljednji mečevi
Shanghai - tvrda | ||||
06.10.19 kval. | vs. Vasek Pospisil | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
29.09.19 kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jarry | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
04.08.19 kval. | vs. Daniel Evans | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.19 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
31.07.19 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo | vs. Lucas Gomez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Alexander Bublik | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
03.07.19 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-73, 5-7 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 7-64, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.06.19 kval. | vs. Attila Balazs | 7-65, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pedja Krstin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Go Soeda | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.06.19 3. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
18.06.19 2. kolo | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - trava | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Surbiton Challenger - trava | ||||
07.06.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Evans | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.19 3. kolo | vs. Bernard Tomic | 7-612, 6-3 | detalj meča | |
05.06.19 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
04.05.19 1. kolo kval. | vs. Hubert Hurkacz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča |