MEČ
27.11.19 | 1. kolo | Guido Ivan Justo | Facundo Arias Bisso | 7-5, 6-0 | M15 Maldonado | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Guido Ivan Justo | Facundo Arias Bisso | |
1. servis % | 44/55 (80%) | 29/57 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/44 (64%) | 16/29 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 10/28 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/57 (54%) | 20/55 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Facundo Arias Bisso | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Facundo Arias Bisso | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Facundo Arias Bisso | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
4-3 | Facundo Arias Bisso | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Guido Ivan Justo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Facundo Arias Bisso | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Guido Ivan Justo | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Facundo Arias Bisso | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Facundo Arias Bisso | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Guido Ivan Justo | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Facundo Arias Bisso | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
30.09.98, 25 Godina
30.09.98, 25 Godina
Guido Ivan Justo vs. Facundo Arias Bisso - Međusobni mečevi
27.11.19 | 1. kolo | Guido Ivan Justo | Facundo Arias Bisso | 7-5, 6-0 | detalj meča | M15 Maldonado | zemlja |
Guido Ivan Justo form & Facundo Arias Bisso form
Guido Ivan Justo - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gustavo Giudici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Bueno | 7-64, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Mathys Erhard | Mathys Erhard - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Noel Larwig | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča |
Facundo Arias Bisso - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Jakub Wojcik | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Facundo Elias Hanni | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Christian Langmo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
23.08.21 kval. | vs. Andrea Turco | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 7-63, 10-2 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 7-5, 4-0, Pasquale De Giorgio - odustajanje | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 7-65, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.08.21 kval. | vs. Calin Manda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Da-Niel Kotze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Ortega | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Antonio Campo | 7-5, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cordoba - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Bautista Nicolas Serrano | 6-75, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
30.03.21 kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ivo Delucchi | 6-0, 2-0, Ivo Delucchi - odustajanje | detalj meča |