Grigoriy Lomakin/George Tsivadze vs. Martin Beran/Joshua Paris

Grigoriy Lomakin/George Tsivadze vs. Martin Beran/Joshua Paris - Belarus F3 (Minsk) - usporedba

MEČ

20.08.18ČetvrtfinaleGrigoriy Lomakin/George Tsivadze Martin Beran/Joshua Paris 4-6, 7-63, 10-7 Belarus Belarus F3 tvrda

STATISTIKE MEČA

10-7

Grigoriy Lomakin
Kazakhstan
18.03.98, 21 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Canada
27.11.95, 23 Godina







Martin Beran
George Tsivadze
Georgia
02.01.93, 26 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

United Kingdom
06.03.96, 23 Godina




Joshua Paris
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Grigoriy Lomakin/George Tsivadze vs. Martin Beran/Joshua Paris - Međusobni mečevi

20.08.18ČetvrtfinaleGrigoriy Lomakin/George TsivadzeMartin Beran/Joshua Paris4-6, 7-63, 10-7 detalj mečaBelarus Belarus F3 tvrda

Grigoriy Lomakin/George Tsivadze - Posljednji mečevi

Ukraine M15 Irpin - zemlja
27.05.19
1. kolo
vs. Oleksii Krutykh/Saida'Lo Saidkarimov5-7, 3-6 porazdetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
20.05.19
Polufinale
vs. Luke Johnson/Vladyslav Orlov6-3, 6-74, 6-10 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo
vs. Fabio Coelho/Peter Goldsteiner6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
20.05.19
Četvrtfinale
vs. Tomas Liska/Vitalii Shcherba5-7, 7-65, 10-4 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Tbilisi - tvrda
29.04.19
Finale
vs. Michal Konecny/Ondrej Krstev3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.04.19
Polufinale
vs. Markos Kalovelonis/Aleksandre Metreveli4-6, 6-3, 15-13 pobjedadetalj meča
29.04.19
1. kolo
vs. Nikita Mashtakov/Pavel Shumeiko7-64, 7-5 pobjedadetalj meča
29.04.19
Četvrtfinale
vs. Mykhailo Kvantaliani/Saba Purtseladze3-6, 6-3, 10-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F8 - zemlja
24.09.18
Finale
vs. Alexander Bury/Maksim Zubkou7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
24.09.18
1. kolo
vs. Roman Khassanov/Dostanbek Tashbulatov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
24.09.18
Četvrtfinale
vs. Sultan Narbekov/Bekzat Usipbekov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
24.09.18
Polufinale
vs. Shalva Dzhanashia/Ivan Kalinin7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F7 - zemlja
17.09.18
Četvrtfinale
vs. Max Houkes/Bart Van Den Berg6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
17.09.18
1. kolo
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin6-4, 4-6, 10-6 pobjedadetalj meča
17.09.18
Polufinale
vs. Yan Bondarevskiy/Matvey Minin3-6, 2-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F3 - tvrda
20.08.18
Polufinale
vs. Timofey Skatov/Alexander Zgirovsky4-6, 6-2, 10-6 pobjedadetalj meča
20.08.18
Finale
vs. Marek Gengel/David Poljak7-5, 7-64 pobjedadetalj meča
20.08.18
1. kolo
vs. Roman Khassanov/Beibit Zhukayev6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.18
Četvrtfinale
vs. Martin Beran/Joshua Paris4-6, 7-63, 10-7 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
13.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci/Anil Yuksel6-4, 6-76, 9-11 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
06.08.18
Četvrtfinale
vs. Igor Smilansky/Fernando Yamacita7-5, 2-6, 13-15 porazdetalj meča
06.08.18
1. kolo
vs. Sarp Agabigun/Anil Yuksel7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
23.07.18
Četvrtfinale
vs. Victor Gurevich/Maksim Tikhomirov6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
23.07.18
Polufinale
vs. Ivan Kalinin/Kirill Kivattsev Ivan Kalinin/Kirill Kivattsev/Joshua Paris - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
23.07.18
Finale
vs. Vladyslav Orlov/Oleg Prihodko6-78, 7-65, 10-8 pobjedadetalj meča
23.07.18
1. kolo
vs. Nikoloz Davlianidze/Saba Purtseladze6-2, Nikoloz Davlianidze/Saba Purtseladze - odustajanjepobjedadetalj meča

Martin Beran/Joshua Paris - Posljednji mečevi

Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
Polufinale
vs. Aryan Goveas/Guy Orly Iradukunda6-3, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
24.06.19
1. kolo
vs. Paul Emmanuel/Takanyi Garanganga6-3, 1-6, 12-10 pobjedadetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
24.06.19
Finale
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock3-6, 0-6 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
17.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Aryan Goveas6-3, 6-75, 11-9 pobjedadetalj meča
17.06.19
1. kolo
vs. Vasilios Caripi/Joshua Howard-Tripp6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
17.06.19
Finale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-75, 4-6 porazdetalj meča
17.06.19
Četvrtfinale
vs. Charl Morgan/Thabo Ncube6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Canada Canada F7 - tvrda
10.09.18
1. kolo
vs. Pavel Krainik/Michael Zhu6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
10.09.18
Četvrtfinale
vs. Felix Corwin/Takuto Niki4-6, 6-4, 4-10 porazdetalj meča
Belarus Belarus F3 - tvrda
20.08.18
1. kolo
vs. Cengiz Aksu/Mert Naci Turker7-65, 3-6, 10-2 pobjedadetalj meča
20.08.18
Četvrtfinale
vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze6-4, 6-73, 7-10 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
13.08.18
1. kolo
vs. Aliaksandr Liaonenka/Maksim Zubkou6-78, 6-2, 3-10 porazdetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
18.09.17
1. kolo
vs. Peter Bothwell/Luke Johnson6-79, 1-6 porazdetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
11.09.17
1. kolo
vs. Ben Jones/Neil Pauffley1-6, 5-7 porazdetalj meča
Norway Norway F2 - dvorana
24.10.16
1. kolo
vs. Lorenzo Frigerio/Federico Maccari2-6, 6-73 porazdetalj meča
Norway Norway F1 - dvorana
17.10.16
1. kolo
vs. Romain Bauvy/Valentin Vacherot3-6, 4-6 porazdetalj meča
<