MEČ
03.06.18 | 1. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Sottimov | 7-62, 6-2 | Uzbekistan F4 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Uzbekistan
07.09.98, 25 Godina
07.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
04.05.00, 23 Godina
04.05.00, 23 Godina
Grigoriy Korobeynikov vs. Timur Sottimov - Međusobni mečevi
08.10.19 | kval. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detalj meča | M15 Karshi | tvrda |
03.06.18 | 1. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Sottimov | 7-62, 6-2 | detalj meča | Uzbekistan F4 | tvrda |
Grigoriy Korobeynikov form & Timur Sottimov form
Grigoriy Korobeynikov - Posljednji mečevi
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detalj meča |
Timur Sottimov - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ismoil Hayriddinov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
28.05.18 kval. | vs. Sanjar Fayziev | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Vospitannikov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.17 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Timur Khabibulin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 kval. | vs. Daniiar Duldaev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Abror Isakov | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
23.05.16 kval. | vs. Sagadat Ayap | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Jasurbek Axmedov | 6-0, 6-2 | detalj meča |