MEČ
10.04.19 | kval. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Maulenov | 6-4, 7-5 | M25 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Uzbekistan
07.09.98, 25 Godina
07.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
30.05.00, 23 Godina
16831 $
30.05.00, 23 Godina
16831 $
Grigoriy Korobeynikov vs. Timur Maulenov - Međusobni mečevi
10.04.19 | kval. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Maulenov | 6-4, 7-5 | detalj meča | M25 Shymkent | zemlja |
Grigoriy Korobeynikov form & Timur Maulenov form
Grigoriy Korobeynikov - Posljednji mečevi
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detalj meča |
Timur Maulenov - Posljednji mečevi
Astana - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - odustajanje | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ust - tvrda | ||||
05.08.22 Četvrtfinale | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.08.22 2. kolo | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | detalj meča |