MEČ
17.07.17 | 1. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Pau Perez Contri | 6-1, 6-3 | Spain F22 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Uzbekistan
07.09.98, 25 Godina
07.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
07.12.01, 22 Godina
07.12.01, 22 Godina
Grigoriy Korobeynikov vs. Pau Perez Contri - Međusobni mečevi
17.07.17 | 1. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Pau Perez Contri | 6-1, 6-3 | detalj meča | Spain F22 | zemlja |
Grigoriy Korobeynikov form & Pau Perez Contri form
Grigoriy Korobeynikov - Posljednji mečevi
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detalj meča |
Pau Perez Contri - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Rishab Agarwal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Donostia - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Huelva - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Murcia - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
08.01.19 kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-64, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
Spain F29 - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Etcheverry | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Spain F20 - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F6 - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F23 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Carles Anton Talaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F22 - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detalj meča |