MEČ
21.01.19 | 1. kolo kval. | Gregorio Cordonnier | Alberto Colas Sanchez | 6-4, - odustajanje | M15 Palmanova | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
02.02.96, 28 Godina
16772 $
02.02.96, 28 Godina
16772 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
19.05.00, 23 Godina
19.05.00, 23 Godina
Gregorio Cordonnier vs. Alberto Colas Sanchez - Međusobni mečevi
21.01.19 | 1. kolo kval. | Gregorio Cordonnier | Alberto Colas Sanchez | 6-4, Alberto Colas Sanchez - odustajanje | detalj meča | M15 Palmanova | zemlja |
Gregorio Cordonnier form & Alberto Colas Sanchez form
Gregorio Cordonnier - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.01.20 kval. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-71, 4-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Raheel Manji | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Sebastian Eguez | 7-5, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Silberstein | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Rhys Searant | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Jacopo Gribling | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Bjorn Nareyka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Alberto Colas Sanchez - Posljednji mečevi
M15 Boca - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-73, 0-3, - Alberto Colas Sanchez - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Razeghi | Alexander Razeghi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
16.11.23 kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 2-6, 7-64, 10-5 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kylel Gillam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Alexander Stater | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Francisco Rocha | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 7-66, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.11.20 kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-3, 10-0 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villena - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. William Peters | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Majadahonda - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Federico Moreno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Francisco Cabral | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 7-5, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Angel Sierra Malinowska | 6-0, 6-0 | detalj meča |