MEČ
19.10.15 | 1. kolo | Gregoire Barrere | Thomas Laurent | 6-1, 4-6, 6-1 | France F23 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Gregoire Barrere | Thomas Laurent | |
1. servis % | 46/71 (65%) | 54/80 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/46 (70%) | 30/54 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/25 (60%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 6/15 (40%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/80 (48%) | 24/71 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/151 (56%) | 66/151 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gregoire Barrere vs. Thomas Laurent - Međusobni mečevi
19.10.15 | 1. kolo | Gregoire Barrere | Thomas Laurent | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | France F23 | dvorana |
Gregoire Barrere form & Thomas Laurent form
Gregoire Barrere - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Otto Virtanen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 7-5, 2-1, Hazem Naow - odustajanje | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-73, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-77, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tommy Paul | 2-6, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. James Duckworth | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
07.11.23 2. kolo | vs. Harold Mayot | 6-72, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
29.10.23 kval. | vs. Marton Fucsovics | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannick Hanfmann | 6-4, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
07.10.23 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Maxime Cressy | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Radu Albot | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča |
Thomas Laurent - Posljednji mečevi
M25 Montauban - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.22 kval. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - odustajanje | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - odustajanje | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
14.11.20 Polufinale | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.11.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.11.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.20 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | detalj meča | |
12.10.20 kval. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | detalj meča |