Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 24 Godina
16.11.99, 24 Godina
Gorazd Srbljak vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi
21.07.18 | 2. kolo kval. | Gorazd Srbljak | Nir Vodavoz | 6-1, 6-1 | detalj meča | Austria F4 | zemlja |
Gorazd Srbljak form & Nir Vodavoz form
Gorazd Srbljak - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | detalj meča |
Nir Vodavoz - Posljednji mečevi
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-2, Kris Krawcewicz - odustajanje | detalj meča |