MEČ
11.05.15 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-1 | Argentina F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gonzalo Villanueva vs. Tomas Lipovsek Puches - Međusobni mečevi
28.11.21 | 1. kolo kval. | Gonzalo Villanueva | Tomas Lipovsek Puches | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | Sao Paulo | zemlja |
08.11.21 | kval. | Gonzalo Villanueva | Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-2 | detalj meča | Montevideo Challenger | zemlja |
29.11.17 | 2. kolo | Gonzalo Villanueva | Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-4 | detalj meča | Argentina F11 | zemlja |
10.11.16 | Četvrtfinale | Tomas Lipovsek Puches | Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detalj meča | Argentina F13 | zemlja |
27.10.16 | Četvrtfinale | Tomas Lipovsek Puches | Gonzalo Villanueva | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | Argentina F11 | zemlja |
25.05.15 | Polufinale | Tomas Lipovsek Puches | Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detalj meča | Argentina F7 | zemlja |
11.05.15 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-1 | detalj meča | Argentina F5 | zemlja |
24.11.14 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-2 | detalj meča | Chile F8 | zemlja |
24.03.14 | 2. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | Argentina F6 | zemlja |
22.07.13 | 1. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-4 | detalj meča | Argentina F13 | zemlja |
13.05.13 | kval. | Tomas Lipovsek Puches | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-2 | detalj meča | Argentina F6 | zemlja |
Gonzalo Villanueva form & Tomas Lipovsek Puches form
Gonzalo Villanueva - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Tomas Lipovsek Puches - Posljednji mečevi
M25 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - odustajanje | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Lujan - zemlja | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.22 kval. | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.22 kval. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | detalj meča |