MEČ
28.03.19 | 2. kolo | Gonzalo Villanueva | Francisco Comesana | 6-2, 6-1 | M15 Pinamar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gonzalo Villanueva | Francisco Comesana | |
1. servis % | 32/46 (70%) | 40/56 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/32 (72%) | 19/40 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/56 (55%) | 14/46 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gonzalo Villanueva vs. Francisco Comesana - Međusobni mečevi
28.03.19 | 2. kolo | Gonzalo Villanueva | Francisco Comesana | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Pinamar | zemlja |
Gonzalo Villanueva form & Francisco Comesana form
Gonzalo Villanueva - Posljednji mečevi
San Miguel - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Collarini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-0, 5-2, Mariano Kestelboim - odustajanje | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Francisco Comesana - Posljednji mečevi
Madrid - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
21.04.24 Finale | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.04.24 Polufinale | vs. Jaime Faria | 5-7, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.02.24 kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - odustajanje | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | detalj meča |