MEČ
02.06.16 | 2. kolo | Gonzalo Villanueva | Facundo Mena | 6-1, 5-1, - odustajanje | Argentina F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gonzalo Villanueva | Facundo Mena | |
1. servis % | 32/37 (86%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/32 (66%) | 7/22 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/5 (60%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/40 (68%) | 13/37 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/77 (66%) | 26/77 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gonzalo Villanueva vs. Facundo Mena - Međusobni mečevi
16.12.23 | Finale | Gonzalo Villanueva | Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Concepcion | zemlja |
05.10.22 | 2. kolo | Facundo Mena | Gonzalo Villanueva | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | Campinas Challenger | zemlja |
02.06.16 | 2. kolo | Gonzalo Villanueva | Facundo Mena | 6-1, 5-1, Facundo Mena - odustajanje | detalj meča | Argentina F9 | zemlja |
23.05.16 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Facundo Mena | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | Argentina F8 | zemlja |
06.05.13 | 2. kolo | Gonzalo Villanueva | Facundo Mena | 6-3, 6-3 | detalj meča | Argentina F5 | zemlja |
21.10.12 | 2. kolo kval. | Facundo Mena | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
Gonzalo Villanueva form & Facundo Mena form
Gonzalo Villanueva - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Facundo Mena - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Nick Hardt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-72, 0-3, - Facundo Mena - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-74, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
26.02.24 Finale | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-2, 2-1, Ezequiel Monferrer - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Hernan Casanova | 7-64, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 5-7, 7-65, 7-60 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Noah Schachter | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alejandro Bancalari | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Nicolas Kicker | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča |