MEČ
31.08.20 | 1. kolo kval. | Gonzalo Lama | Luca Giacomini | 6-3, 4-6, 10-4 | M15 Caslano | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gonzalo Lama | Luca Giacomini | |
1. servis % | 37/57 (65%) | 55/78 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/37 (62%) | 31/55 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/20 (75%) | 12/23 (52%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/78 (45%) | 19/57 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/135 (54%) | 62/135 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gonzalo Lama | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Lama | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gonzalo Lama | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gonzalo Lama | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Lama | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gonzalo Lama | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Gonzalo Lama | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gonzalo Lama vs. Luca Giacomini - Međusobni mečevi
31.08.20 | 1. kolo kval. | Gonzalo Lama | Luca Giacomini | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | M15 Caslano | zemlja |
07.01.20 | 1. kolo | Gonzalo Lama | Luca Giacomini | 1-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Gonzalo Lama form & Luca Giacomini form
Gonzalo Lama - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 kval. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - odustajanje | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 kval. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
Medellin Challenger - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Luca Giacomini - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
11.09.23 kval. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | detalj meča |