MEČ
19.09.18 | 1. kolo | Gonzalo Lama | Jaume Pla Malfeito | 6-2, 6-2 | Spain F28 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gonzalo Lama | Jaume Pla Malfeito | |
1. servis % | 26/52 (50%) | 36/58 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/26 (81%) | 22/36 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/26 (62%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 0/7 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/58 (48%) | 15/52 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-40 | ||
Gonzalo Lama | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Gonzalo Lama | 1-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Gonzalo Lama | 1-2 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-2 | |
0-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Lama | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15 | ||
Gonzalo Lama | 1-2 | |
0-0, 40-15 | ||
2-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Gonzalo Lama | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gonzalo Lama vs. Jaume Pla Malfeito - Međusobni mečevi
19.09.18 | 1. kolo | Gonzalo Lama | Jaume Pla Malfeito | 6-2, 6-2 | detalj meča | Spain F28 | zemlja |
Gonzalo Lama form & Jaume Pla Malfeito form
Gonzalo Lama - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 kval. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - odustajanje | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 kval. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
Medellin Challenger - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Jaume Pla Malfeito - Posljednji mečevi
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
11.12.20 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.20 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.20 kval. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - odustajanje | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.19 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detalj meča |