Portugal
22.02.88, 36 Godina
73977 $
22.02.88, 36 Godina
73977 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
02.12.03, 20 Godina
02.12.03, 20 Godina
Goncalo Falcao vs. Martim Simoes - Međusobni mečevi
21.08.23 | kval. | Goncalo Falcao | Martim Simoes | 6-3, 6-4 | detalj meča | M25 Idanha | tvrda |
30.09.19 | 2. kolo kval. | Goncalo Falcao | Martim Simoes | 6-1, 6-0 | detalj meča | M25 Tavira | tvrda |
Goncalo Falcao form & Martim Simoes form
Goncalo Falcao - Posljednji mečevi
M15 Sanxenxo - tvrda | ||||
22.04.24 kval. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Diogo Marques | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Alexander Donski | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Matej Vocel | 1-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matej Vocel | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Tomas Cortez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Cruz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Stijn Slump | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Candeias | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Andre Stewart | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Bernardo Henriques | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
12.09.23 kval. | vs. James Mackinlay | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Henrique Bork | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Martim Simoes - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-77, 11-13 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 0-3, - Martim Simoes - odustajanje | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 1-6, 7-64, 10-5 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jay Clarke | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marco Berti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Joao Dinis Silva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Ferro Duarte | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. James Mackinlay | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.23 kval. | vs. Marcus Walters | 6-3, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Duarte Melo | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-0, 6-4 | detalj meča |