MEČ
06.03.17 | 2. kolo kval. | Gokberk Ergeneman | Gibril Diarra | 6-4, 6-1 | Turkey F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Turkey
01.09.95, 28 Godina
12967 $
01.09.95, 28 Godina
12967 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Gokberk Ergeneman vs. Gibril Diarra - Međusobni mečevi
10.12.18 | kval. | Gibril Diarra | Gokberk Ergeneman | 7-67, 6-3 | detalj meča | Turkey F40 | zemlja |
06.03.17 | 2. kolo kval. | Gokberk Ergeneman | Gibril Diarra | 6-4, 6-1 | detalj meča | Turkey F9 | zemlja |
Gokberk Ergeneman form & Gibril Diarra form
Gokberk Ergeneman - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-2, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Riccardo Mascarini | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-3, - Gokberk Ergeneman - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.19 1. kolo | vs. Tom Fawcett | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.19 kval. | vs. Edoardo Bottino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Benneweis Pramming | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
19.12.18 2. kolo kval. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
19.12.18 kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Mark Burgos | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
10.12.18 kval. | vs. Gibril Diarra | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | Leon Hoeveler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Gibril Diarra - Posljednji mečevi
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 0-0, - Gibril Diarra - odustajanje | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-75, 6-76 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Krolo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Costin Paval | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-71, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.19 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Matyas Cerny | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
07.10.19 kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Alessandro Petrone | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Bydgoszcz - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-62, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Deni Zmak | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Dublin - tepih | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 4-6, 6-2, 11-13 | detalj meča |