MEČ
16.10.18 | 1. kolo | Gokberk Ergeneman | Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | Turkey F32 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gokberk Ergeneman | Aliaksandr Prudnikau | |
1. servis % | 47/70 (67%) | 38/49 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/47 (68%) | 22/38 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/23 (65%) | 3/11 (27%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/11 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/49 (49%) | 23/70 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gokberk Ergeneman | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gokberk Ergeneman | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Gokberk Ergeneman | 1-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Gokberk Ergeneman | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gokberk Ergeneman | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gokberk Ergeneman | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gokberk Ergeneman | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-1 |
Turkey
01.09.95, 28 Godina
12967 $
01.09.95, 28 Godina
12967 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
21.10.95, 28 Godina
21.10.95, 28 Godina
Gokberk Ergeneman vs. Aliaksandr Prudnikau - Međusobni mečevi
16.10.18 | 1. kolo | Gokberk Ergeneman | Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | detalj meča | Turkey F32 | zemlja |
Gokberk Ergeneman form & Aliaksandr Prudnikau form
Gokberk Ergeneman - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-2, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Riccardo Mascarini | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-3, - Gokberk Ergeneman - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.19 1. kolo | vs. Tom Fawcett | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.19 kval. | vs. Edoardo Bottino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Benneweis Pramming | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
19.12.18 kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.18 2. kolo kval. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Mark Burgos | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Gibril Diarra | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | Leon Hoeveler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Aliaksandr Prudnikau - Posljednji mečevi
M15 St. - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M25+H Bydgoszcz - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - odustajanje | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča |