MEČ
20.11.09 | Četvrtfinale | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-4, 6-2 | Yokohama Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Go Soeda vs. Tsung-Hua Yang - Međusobni mečevi
29.04.19 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Go Soeda | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Seoul Challenger | tvrda |
12.11.15 | 2. kolo | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-2 | detalj meča | Kobe Challenger | dvorana |
19.11.14 | 1. kolo | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-78, 6-2 | detalj meča | Toyota Challenger | tepih |
28.06.14 | Četvrtfinale | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | Nanchang Challenger | tvrda |
05.09.11 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Go Soeda | 7-68, 6-3 | detalj meča | Shanghai Challenger | tvrda |
30.07.11 | Polufinale | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-4, 7-5 | detalj meča | Wuhai Challenger | tvrda |
11.05.10 | 1. kolo | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-0 | detalj meča | Busan Challenger | tvrda |
10.03.10 | 1. kolo | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-1 | detalj meča | Kyoto Challenger | akril |
20.11.09 | Četvrtfinale | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-4, 6-2 | detalj meča | Yokohama Challenger | tvrda |
Go Soeda form & Tsung-Hua Yang form
Go Soeda - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zagreb Challenger - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
11.03.22 Polufinale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
10.03.22 Četvrtfinale | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detalj meča |
Tsung-Hua Yang - Posljednji mečevi
M15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Fountain - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Orlando Challenger - tvrda | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
07.11.20 Četvrtfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bengalaru Challenger - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detalj meča |