MEČ
02.03.12 | Četvrtfinale | Go Soeda | Kamil Capkovic | 7-5, 6-2 | Singapore Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Go Soeda | Kamil Capkovic | |
1. servis % | 38/60 (63%) | 46/72 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/38 (84%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/22 (36%) | 11/26 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/72 (50%) | 20/60 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/132 (58%) | 56/132 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 4 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Go Soeda vs. Kamil Capkovic - Međusobni mečevi
17.03.12 | Polufinale | Go Soeda | Kamil Capkovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | Pingguo Challenger | tvrda |
02.03.12 | Četvrtfinale | Go Soeda | Kamil Capkovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | Singapore Challenger | tvrda |
26.01.12 | 2. kolo | Go Soeda | Kamil Capkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | Honolulu Challenger | tvrda |
04.08.11 | 2. kolo | Kamil Capkovic | Go Soeda | 6-3, 6-3 | detalj meča | Beijing Challenger | tvrda |
Go Soeda form & Kamil Capkovic form
Go Soeda - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zagreb Challenger - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
11.03.22 Polufinale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
10.03.22 Četvrtfinale | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detalj meča |
Kamil Capkovic - Posljednji mečevi
Slovakia F4 - zemlja | ||||
03.08.15 2. kolo | vs. Pietro Licciardi | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
03.08.15 1. kolo | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
27.07.15 kval. | vs. Scott Puodziunas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo | vs. Filip Horansky | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.15 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Slovakia F2 - zemlja | ||||
20.07.15 kval. | vs. Filipp Kekercheni | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.07.15 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Karol Krawczynski | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Slovakia F4 - zemlja | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Tomas Hrabec | 6-2, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
04.08.14 Četvrtfinale | vs. Karol Beck | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.08.14 2. kolo | vs. Petr Michnev | 6-75, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Austria F2 - zemlja | ||||
30.06.14 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.06.14 2. kolo | vs. Dominik Schulz | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
30.06.14 Četvrtfinale | vs. Gavin Van Peperzeel | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hungary F1 - zemlja | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Gabor Mathe | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.06.14 2. kolo | vs. Peter Nagy | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Croatia F3 - zemlja | ||||
10.03.14 2. kolo | vs. Antonio Sancic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
10.03.14 1. kolo | vs. Adria Mas Mascolo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
03.11.13 2. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.13 1. kolo kval. | vs. Lukas Jastraunig | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
Valencia - dvorana | ||||
19.10.13 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Hungary F2 - zemlja | ||||
07.10.13 1. kolo | vs. Adrian Partl | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Hungary F1 - zemlja | ||||
30.09.13 1. kolo | vs. Juraj Masar | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
30.09.13 2. kolo | vs. Blazej Koniusz | 6-76, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
24.09.13 1. kolo | vs. Toni Androic | 6-3, 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Trnava Challenger - zemlja | ||||
14.09.13 1. kolo kval. | vs. Nikola Cacic | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Austria F9 - zemlja | ||||
26.08.13 Polufinale | vs. Bastian Trinker | 1-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
26.08.13 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 6-3, 6-2 | detalj meča |