MEČ
11.10.15 | kval. | Go Soeda | Hyeon Chung | 0-6, 7-5, 6-3 | Shanghai | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Go Soeda | Hyeon Chung | |
1. servis % | 48/82 (59%) | 52/84 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/48 (71%) | 37/52 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/34 (35%) | 10/32 (31%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/84 (44%) | 36/82 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/166 (50%) | 83/166 (50%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 5 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Go Soeda | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Go Soeda | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-5 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-6 |
2 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Go Soeda | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Go Soeda | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Go Soeda vs. Hyeon Chung - Međusobni mečevi
12.11.16 | Polufinale | Hyeon Chung | Go Soeda | 6-3, 6-74, 6-3 | detalj meča | Kobe Challenger | dvorana |
11.10.15 | kval. | Go Soeda | Hyeon Chung | 0-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | Shanghai | tvrda |
17.05.15 | Finale | Go Soeda | Hyeon Chung | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Seoul Challenger | tvrda |
30.08.14 | Polufinale | Hyeon Chung | Go Soeda | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | Bangkok Challenger | tvrda |
29.10.13 | 1. kolo | Go Soeda | Hyeon Chung | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | Seoul Challenger | tvrda |
Go Soeda form & Hyeon Chung form
Go Soeda - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zagreb Challenger - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
11.03.22 Polufinale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
10.03.22 Četvrtfinale | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detalj meča |
Hyeon Chung - Posljednji mečevi
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 0-2, - Hyeon Chung - odustajanje | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Hyeon Chung - odustajanje | detalj meča | |
Nottingham Challenger - trava | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Surbiton Challenger - trava | ||||
05.06.23 1. kolo | vs. Andy Murray | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague II - zemlja | ||||
25.08.20 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Mubadala World - tvrda | ||||
20.12.19 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 6-75, 6-71 | detalj meča | |
19.12.19 1. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Milos Raonic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. David Goffin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Marin Cilic | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Joao Sousa | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.19 3. kolo | vs. Rafael Nadal | 3-6, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 2-6, 7-5, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-4, 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.08.19 kval. | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 2. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Vancouver Challenger - tvrda | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Maxime Janvier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 7-68, 6-3 | detalj meča |