MEČ
13.08.19 | 2. kolo | Go Soeda | Ernests Gulbis | 6-3, 6-2 | Vancouver Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Go Soeda | Ernests Gulbis | |
1. servis % | 41/59 (69%) | 32/59 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/41 (78%) | 24/32 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 9/27 (33%) |
Osvojene break-lopte | 3/11 (27%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/59 (44%) | 17/59 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 8 |
Asovi | 7 | 7 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Go Soeda vs. Ernests Gulbis - Međusobni mečevi
03.01.22 | 1. kolo | Go Soeda | Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | Traralgon Challenger | tvrda |
13.08.19 | 2. kolo | Go Soeda | Ernests Gulbis | 6-3, 6-2 | detalj meča | Vancouver Challenger | tvrda |
Go Soeda form & Ernests Gulbis form
Go Soeda - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zagreb Challenger - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
11.03.22 Polufinale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
10.03.22 Četvrtfinale | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detalj meča |
Ernests Gulbis - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - odustajanje | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - odustajanje | detalj meča | |
Vilnus Challenger - dvorana | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - odustajanje | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
31.07.22 Finale | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.22 Polufinale | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.07.22 Četvrtfinale | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.07.22 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
18.07.22 kval. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - odustajanje | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
13.06.22 kval. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - odustajanje | detalj meča |