Gleb Alekseenko vs. Iancu-Lustinian Ghinda 03.03.2018

Gleb Alekseenko vs. Iancu-Lustinian Ghinda 03.03.2018 - Egypt F8 (Sharm El Sheikh) - usporedba

MEČ

03.03.181. kolo kval.Gleb Alekseenko Iancu-Lustinian Ghinda 6-4, 7-64 Egypt Egypt F8 tvrda

STATISTIKE MEČA

7-64

Gleb Alekseenko
Ukraine
19.05.83, 37 Godina




887
18
52734 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Canada
20.12.95, 24 Godina







Iancu-Lustinian Ghinda
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Gleb Alekseenko vs. Iancu-Lustinian Ghinda - Međusobni mečevi

03.03.181. kolo kval.Gleb AlekseenkoIancu-Lustinian Ghinda6-4, 7-64 detalj mečaEgypt Egypt F8 tvrda

Gleb Alekseenko - Posljednji mečevi

Turkey Turkey F29 - zemlja
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Ramy Labna3-6, 6-2, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F28 - zemlja
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Jim Walder1-6, 1-6 porazdetalj meča
Ukraine Ukraine F4 - zemlja
27.08.18
kval.
vs. Dominik Nazaruk2-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Philipp Sikorski6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Semen Burlachenko6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Russia Russia F7 - zemlja
19.08.18
kval.
vs. Vladislav Dubinsky1-6, 2-6 porazdetalj meča
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Vladimir Polyakov7-67, Vladimir Polyakov - odustajanjepobjedadetalj meča
Russia Russia F6 - zemlja
13.08.18
kval.
vs. Vladislav Dubinsky4-6, 1-6 porazdetalj meča
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Denis Rogov3-6, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Russia Russia F5 - zemlja
06.08.18
kval.
vs. Sagadat Ayap4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Andrey Vorobyev6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Russia Russia F4 - zemlja
30.07.18
kval.
vs. Andrey Uvarov1-6, 3-6 porazdetalj meča
30.07.18
2. kolo kval.
vs. Klim Kozyrev6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
24.07.18
2. kolo kval.
vs. Colin Palmer6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
24.07.18
kval.
vs. Dominik Nazaruk1-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F18 - zemlja
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Dostanbek Tashbulatov3-6, 7-5, 5-7 porazdetalj meča
Turkey Turkey F17 - zemlja
29.04.18
2. kolo kval.
vs. Nick Cmager3-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F16 - zemlja
21.04.18
1. kolo kval.
vs. Linus Krohn3-6, 5-7 porazdetalj meča
Turkey Turkey F15 - zemlja
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Ignacio Monzon6-70, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F13 - zemlja
01.04.18
2. kolo kval.
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves0-6, 3-6 porazdetalj meča
31.03.18
1. kolo kval.
vs. Felix Hutt7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F12 - zemlja
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Ignacio Monzon4-6, 3-6 porazdetalj meča
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Marco Saffratti6-2, 7-62 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F11 - zemlja
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Tomas Martin Etcheverry6-73, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F8 - tvrda
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Evan Hoyt3-6, 4-6 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-4, 7-64 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F6 - tvrda
18.02.18
1. kolo kval.
vs. Fabien Salle6-4, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F5 - tvrda
10.02.18
1. kolo kval.
vs. Omar Brigida- porazdetalj meča
Turkey Turkey F3 - tvrda
21.01.18
2. kolo kval.
vs. Patrik Niklas-Salminen0-6, 0-6 porazdetalj meča
20.01.18
1. kolo kval.
vs. Valentin De Carvalho6-2, 6-4 pobjedadetalj meča

Iancu-Lustinian Ghinda - Posljednji mečevi

Egypt M15 Sharm - tvrda
10.03.20
kval.
vs. Jan Pleva2-6, 4-6 porazdetalj meča
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
03.03.20
kval.
vs. Seita Watanabe0-6, 2-6 porazdetalj meča
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Aliaksandr Sasnouski7-64, 6-1 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alexis Canter6-71, 4-6 porazdetalj meča
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Muhammad Ragy6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
18.02.20
kval.
vs. Piotr Grynkowski2-6, 3-6 porazdetalj meča
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Abdella Nedim Mohammed6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Stevan Popovic6-1, 4-6, 10-3 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca3-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
27.01.20
kval.
vs. Ahmed Mounir6-76, 3-6 porazdetalj meča
26.01.20
2. kolo kval.
vs. Matteo Rizzi6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
11.12.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino0-6, 2-6 porazdetalj meča
10.12.19
kval.
vs. Ali Zaghloul6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Arpit Sharma6-4, 7-63 pobjedadetalj meča
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Anwar Elkamony6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Karsten Wuyts1-6, 5-7 porazdetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Egill Sigurdsson1-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Yuichiro Inui3-6, 3-6 porazdetalj meča
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-4, 5-7, 10-6 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Roland Stuurman2-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Oleksandr Ovcharenko2-6, 0-6 porazdetalj meča
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-73, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
29.10.19
kval.
vs. Boris Pokotilov2-6, 6-3, 3-10 porazdetalj meča
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Igor Solomatin6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
08.10.19
kval.
vs. Tomas Papik6-74, 2-6 porazdetalj meča
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Michal Wozniak6-3, 1-6, 10-4 pobjedadetalj meča
06.10.19
1. kolo kval.
vs. James Boyd6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Stylianos Poutis6-2, 3-6, 4-10 porazdetalj meča
<