INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ricardo Ojeda Lara vs. Gilbert Klier Junior - Međusobni mečevi
30.01.19 | 1. kolo | Gilbert Klier Junior | Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-4 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Ricardo Ojeda Lara form & Gilbert Klier Junior form
Ricardo Ojeda Lara - Posljednji mečevi
M15 Sintra - tvrda | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
01.03.20 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - odustajanje | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - odustajanje | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
01.12.19 Polufinale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Gilbert Klier Junior - Posljednji mečevi
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - odustajanje | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - odustajanje | detalj meča |