MEČ
31.07.17 | 2. kolo kval. | Gilbert Klier Junior | Andrew Watson | 7-65, 6-2 | Slovakia F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gilbert Klier Junior vs. Andrew Watson - Međusobni mečevi
31.07.17 | 2. kolo kval. | Gilbert Klier Junior | Andrew Watson | 7-65, 6-2 | detalj meča | Slovakia F2 | zemlja |
Gilbert Klier Junior form & Andrew Watson form
Gilbert Klier Junior - Posljednji mečevi
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - odustajanje | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - odustajanje | detalj meča |
Andrew Watson - Posljednji mečevi
M25 Norman - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Harlingen - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Zane Khan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Houston - tvrda | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Liam Draxl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Grey Hamilton | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Dublin - tepih | ||||
03.08.19 Polufinale | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
03.08.19 Polufinale | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Jack Findel-Hawkins | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Jack Findel-Hawkins | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Idanha - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Idanha - tvrda | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Frederico Gil | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Luis Faria | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 4-1, Pavel Shumeiko - odustajanje | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
17.06.19 kval. | vs. Viktor Galovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Surbiton Challenger - trava | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.19 kval. | vs. Brydan Klein | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Pensacola - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jose Olivares | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vero - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Bastian Malla | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča |