Izrael
28.04.00, 23 Godina
28.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Guatemala
08.10.93, 30 Godina
08.10.93, 30 Godina
Gilad Tamar vs. Rudy Richter - Međusobni mečevi
03.06.18 | 1. kolo kval. | Gilad Tamar | Rudy Richter | 6-1, 0-6, 6-4 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Gilad Tamar form & Rudy Richter form
Gilad Tamar - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Rudy Richter - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Italy F31 - zemlja | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F30 - zemlja | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Omer Yeshaya | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 4-0, Daniel Entelis - odustajanje | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F1 - tvrda | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F36 - zemlja | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Zucca | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Italy F33 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Italy F29 - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Filippo Mora | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Hugo Pierre | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F25 - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Rohan Sikka | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Pierre Louis Dodens | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Keivon Tabrizi | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
USA F16 - zemlja | ||||
01.05.17 | vs. Alexander Yarkov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Ho | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
USA F15 - zemlja | ||||
24.04.17 | vs. Juan Rocha | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |