Gilad Tamar vs. Rudy Richter 03.06.2018

Gilad Tamar vs. Rudy Richter 03.06.2018 - Israel F8 (Tel Aviv) - usporedba

MEČ

03.06.181. kolo kval.Gilad Tamar Rudy Richter 6-1, 0-6, 6-4 Izrael Israel F8 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Gilad Tamar
Izrael
28.04.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Guatemala
08.10.93, 25 Godina







Rudy Richter
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Gilad Tamar vs. Rudy Richter - Međusobni mečevi

03.06.181. kolo kval.Gilad TamarRudy Richter6-1, 0-6, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F8 tvrda

Gilad Tamar - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Skyler Butts7-5, 0-6, 7-63 pobjedadetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga0-6, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Rotem Sobol6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
kval.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
19.11.18
kval.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 porazdetalj meča
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-3, 2-2, Ido Zonder - odustajanjepobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Tal Birman6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Rayne Roselt6-4, 6-0 pobjedadetalj meča

Rudy Richter - Posljednji mečevi

Italy Italy F31 - zemlja
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Franco Capalbo3-6, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F30 - zemlja
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 6-0, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Omer Yeshaya3-6, 5-7 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis3-6, 4-0, Daniel Entelis - odustajanjepobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Ben Patael3-6, 0-6 porazdetalj meča
Greece Greece F1 - tvrda
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Damien Bayard3-6, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F36 - zemlja
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Matteo Masala6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
30.10.17
2. kolo kval.
vs. Antonio Zucca3-6, 7-5, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F33 - zemlja
10.10.17
1. kolo
vs. Marvin Netuschil2-6, 2-6 porazdetalj meča
Italy Italy F29 - zemlja
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Filippo Mora1-6, 6-76 porazdetalj meča
Egypt Egypt F21 - tvrda
17.07.17
2. kolo kval.
vs. Jordan Chiu6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
17.07.17
kval.
vs. Hugo Pierre0-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F25 - zemlja
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge6-4, 3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Rohan Sikka6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Vadym Zrazhevskyy5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
kval.
vs. Pierre Louis Dodens3-6, 1-6 porazdetalj meča
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Tzachi Cohen6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Lukas Klein3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
05.06.17
kval.
vs. Keivon Tabrizi6-3, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
USA USA F16 - zemlja
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Jonathan Ho1-6, 6-75 porazdetalj meča
01.05.17
vs. Alexander Yarkov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
USA USA F15 - zemlja
24.04.17
vs. Juan Rocha1-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
USA USA F11 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Michail Pervolarakis0-6, 1-6 porazdetalj meča
<