MEČ
09.05.18 | 1. kolo | Gilad Tamar | Omer Touchmair | 6-1, 6-2 | Israel F6 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gilad Tamar | Omer Touchmair | |
1. servis % | 24/48 (50%) | 29/44 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/24 (75%) | 16/29 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/24 (58%) | 3/15 (20%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/44 (57%) | 16/48 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Omer Touchmair | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilad Tamar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Omer Touchmair | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilad Tamar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Omer Touchmair | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilad Tamar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Omer Touchmair | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gilad Tamar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Omer Touchmair | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gilad Tamar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Omer Touchmair | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilad Tamar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Omer Touchmair | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Omer Touchmair | |
5-2 | Omer Touchmair | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Izrael
28.04.00, 23 Godina
28.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.03.00, 23 Godina
28.03.00, 23 Godina
Gilad Tamar vs. Omer Touchmair - Međusobni mečevi
09.05.18 | 1. kolo | Gilad Tamar | Omer Touchmair | 6-1, 6-2 | detalj meča | Israel F6 | tvrda |
Gilad Tamar form & Omer Touchmair form
Gilad Tamar - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |