Izrael
28.04.00, 23 Godina
28.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
17.02.99, 25 Godina
17.02.99, 25 Godina
Gilad Tamar vs. Omer Katz - Međusobni mečevi
20.03.17 | 2. kolo kval. | Gilad Tamar | Omer Katz | 6-3, 6-4 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
06.06.16 | kval. | Gilad Tamar | Omer Katz | 6-3, 6-72, 6-2 | detalj meča | Israel F10 | tvrda |
Gilad Tamar form & Omer Katz form
Gilad Tamar - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Omer Katz - Posljednji mečevi
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Benjamin Ezer | 4-6, 2-0, Benjamin Ezer - odustajanje | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 kval. | vs. Yannai Barkai | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Yankel Zemel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Maciej Nowak | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-75, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 2-6, 7-68, 6-3 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 7-5, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. George Botezan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.16 1. kolo | vs. Bernardo Saraiva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Nicholas Alexander Reyes | 6-4, 3-0, Nicholas Alexander Reyes - odustajanje | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 6-4, 6-3 | detalj meča |