MEČ
11.06.19 | 1. kolo | Gilad Tamar | Emmanuel Luria | 4-6, 6-4, 6-4 | M15 Akko | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gilad Tamar | Emmanuel Luria | |
1. servis % | 47/97 (48%) | 69/104 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/47 (70%) | 37/69 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 23/50 (46%) | 20/35 (57%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/104 (45%) | 41/97 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 103/201 (51%) | 98/201 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 3 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilad Tamar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilad Tamar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gilad Tamar | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilad Tamar | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gilad Tamar | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilad Tamar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gilad Tamar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilad Tamar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gilad Tamar | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilad Tamar | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gilad Tamar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilad Tamar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilad Tamar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gilad Tamar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gilad Tamar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Izrael
28.04.00, 23 Godina
28.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Gilad Tamar vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
11.06.19 | 1. kolo | Gilad Tamar | Emmanuel Luria | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Akko | tvrda |
19.06.17 | 1. kolo kval. | Emmanuel Luria | Gilad Tamar | 6-3, 7-5 | detalj meča | Israel F11 | tvrda |
15.02.16 | 1. kolo kval. | Gilad Tamar | Emmanuel Luria | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
Gilad Tamar form & Emmanuel Luria form
Gilad Tamar - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |