Gilad Tamar vs. Daniel Sela 19.08.2019

Gilad Tamar vs. Daniel Sela 19.08.2019 - M15 Kiryat Shmona - usporedba

MEČ

19.08.191. kolo kval.Gilad Tamar Daniel Sela 6-2, 6-1 Izrael M15 Kiryat tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Gilad Tamar
Izrael
28.04.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
19.03.01, 19 Godina







Daniel Sela
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Gilad Tamar vs. Daniel Sela - Međusobni mečevi

02.09.191. kolo kval.Gilad TamarDaniel Sela6-1, 6-1 detalj mečaIzrael M15 Sajur tvrda
19.08.191. kolo kval.Gilad TamarDaniel Sela6-2, 6-1 detalj mečaIzrael M15 Kiryat tvrda

Gilad Tamar - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin3-6, 6-74 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Matas Vasiliauskas2-6, 1-6 porazdetalj meča
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-3, 4-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Skyler Butts7-5, 0-6, 7-63 pobjedadetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga0-6, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Rotem Sobol6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
kval.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
19.11.18
kval.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 pobjedadetalj meča

Daniel Sela - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Boris Pokotilov1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Ben Donio1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Saar Rogovski7-63, 4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Samuel Beren2-6, 1-6 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Cameron Green1-6, 0-6 porazdetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Itamar Lavie2-6, 1-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Tal Bitton3-6, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Ido Salem2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Ciprian Onufrei3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-4, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Rudy Richter0-6, 0-6 porazdetalj meča
<