Gilad Tamar vs. Alexey Aleshchev 08.10.2018

Gilad Tamar vs. Alexey Aleshchev 08.10.2018 - Israel F13 (Ashkelon) - usporedba

MEČ

08.10.18kval.Gilad Tamar Alexey Aleshchev 6-3, 7-5 Izrael Israel F13 tvrda

STATISTIKE MEČA

7-5

Gilad Tamar
Izrael
28.04.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
28.12.98, 20 Godina







Alexey Aleshchev
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Gilad Tamar vs. Alexey Aleshchev - Međusobni mečevi

08.10.18kval.Gilad TamarAlexey Aleshchev6-3, 7-5 detalj mečaIzrael Israel F13 tvrda
29.04.18kval.Gilad TamarAlexey Aleshchev3-6, 6-4, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F5 tvrda
13.03.18kval.Alexey AleshchevGilad Tamar6-2, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F2 tvrda

Gilad Tamar - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Skyler Butts7-5, 0-6, 7-63 pobjedadetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga0-6, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Rotem Sobol6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
12.08.19
kval.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 porazdetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
19.11.18
kval.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 porazdetalj meča
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-3, 2-2, Ido Zonder - odustajanjepobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Tal Birman6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
1. kolo
vs. Roee Benya6-4, 2-6, 3-6 porazdetalj meča

Alexey Aleshchev - Posljednji mečevi

Norway M15 Oslo - dvorana
05.03.19
kval.
vs. Marcus Mansson3-6, 6-1, 7-10 porazdetalj meča
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Renard6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Russia M25 Kazan - dvorana
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Philipp Klimov3-6, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F41 - tvrda
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Quentin Folliot3-6, 0-6 porazdetalj meča
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Yassine Ben Jemaa6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Tunisia Tunisia F40 - tvrda
15.11.18
1. kolo
vs. Jakob Sude3-6, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F39 - tvrda
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Melik Feler0-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Jeremy Sonkin2-6, 2-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Saar Rogovski6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Igor Smilansky5-7, 3-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Gilad Tamar3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Ido Salem6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ori Maior6-72, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
Serbia Serbia F5 - zemlja
04.09.18
1. kolo
vs. Goran Markovic4-6, 3-6 porazdetalj meča
Hungary Hungary F7 - zemlja
28.08.18
1. kolo
vs. Alexander Erler1-6, 0-6 porazdetalj meča
27.08.18
kval.
vs. Dominik Hruncak5-7, 6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Eric Tudor Adochitei Pandelea7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Russia Russia F6 - zemlja
13.08.18
kval.
vs. Alexey Nesterov (1998)4-6, 4-6 porazdetalj meča
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Ivan Kalinin3-6, 7-66, 6-4 pobjedadetalj meča
Russia Russia F5 - zemlja
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Maxim Geraskin6-4, 4-6, 3-6 porazdetalj meča
Russia Russia F4 - zemlja
30.07.18
2. kolo kval.
vs. Andrey Uvarov6-75, 5-7 porazdetalj meča
Slovakia Slovakia F1 - zemlja
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Marko Ilic2-6, 5-7 porazdetalj meča
France France F14 - zemlja
17.07.18
1. kolo
vs. Maxime Tchoutakian5-7, 1-6 porazdetalj meča
14.07.18
kval.
vs. Francois Musitelli7-64, 2-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Austria Austria F2 - zemlja
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Johannes Bangratz7-5, 5-7, 6-4 pobjedadetalj meča
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Horst Rieder6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
08.07.18
kval.
vs. Matteo De Vincentis5-7, 2-6 porazdetalj meča
Germany Germany F4 - zemlja
18.06.18
kval.
vs. Nico Matic0-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - odustajanjeporazdetalj meča
17.06.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Abou Boutros6-0, 7-63 pobjedadetalj meča
<