Gilad Tamar vs. Alexander Gaponenko 13.10.2018

Gilad Tamar vs. Alexander Gaponenko 13.10.2018 - Israel F14 (Meitar) - usporedba

MEČ

13.10.181. kolo kval.Gilad Tamar Alexander Gaponenko 6-4, 6-4 Izrael Israel F14 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Gilad Tamar
Izrael
28.04.00, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
01.06.02, 18 Godina







Alexander Gaponenko
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Gilad Tamar vs. Alexander Gaponenko - Međusobni mečevi

13.10.181. kolo kval.Gilad TamarAlexander Gaponenko6-4, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F14 tvrda

Gilad Tamar - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin3-6, 6-74 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Matas Vasiliauskas2-6, 1-6 porazdetalj meča
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-3, 4-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Skyler Butts7-5, 0-6, 7-63 pobjedadetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga0-6, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Rotem Sobol6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
kval.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
19.11.18
kval.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 pobjedadetalj meča

Alexander Gaponenko - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 0-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Simon Beaupain2-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Admir Kalender3-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Arvid Nordquist4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Jack Draper1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. James Ibrahim2-6, 6-72 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
23.08.19
Četvrtfinale
vs. Francesco Vilardo3-6, 4-6 porazdetalj meča
22.08.19
2. kolo
vs. Alon Elia7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Alexis Canter6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Roi Ginat2-6, 0-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Orel Ovil6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Emmanuel Luria5-7, 4-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay7-62, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Saar Rogovski6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
04.10.18
2. kolo
vs. Matias Franco Descotte3-6, 3-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Oren Motevassel6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
01.10.18
kval.
vs. Yair Gal6-3, 7-65 pobjedadetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Ido Salem6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Roi Ginat1-6, 2-6 porazdetalj meča
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ido Salem6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Motvey Radionov0-3, - Alexander Gaponenko - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Mor Bulis1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Or Grinberg6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
20.03.17
2. kolo kval.
vs. Amit Gabreal5-7, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Itay Shpindler6-1, 4-6, 6-76 porazdetalj meča
<