MEČ
10.07.19 | 1. kolo | Gijs Brouwer | Vlad Victor Cornea | 6-3, 7-65 | M25 Casinalbo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gijs Brouwer | Vlad Victor Cornea | |
1. servis % | 49/74 (66%) | 46/76 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/49 (69%) | 27/46 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/25 (40%) | 14/30 (47%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/76 (46%) | 30/74 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/150 (53%) | 71/150 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gijs Brouwer | 4-2 | |
0-0, 40-30, 40-A[BP] | ||
5-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Gijs Brouwer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Gijs Brouwer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gijs Brouwer | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gijs Brouwer | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Gijs Brouwer | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gijs Brouwer vs. Vlad Victor Cornea - Međusobni mečevi
10.07.19 | 1. kolo | Gijs Brouwer | Vlad Victor Cornea | 6-3, 7-65 | detalj meča | M25 Casinalbo | zemlja |
Gijs Brouwer form & Vlad Victor Cornea form
Gijs Brouwer - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
11.02.24 kval. | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Vlad Victor Cornea - Posljednji mečevi
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
22.08.22 kval. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - odustajanje | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - odustajanje | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Turin Challenger - dvorana | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Forli 5 - dvorana | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Forli 3 - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Bari Challenger - tvrda | ||||
22.11.21 kval. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
Losinj Challenger - zemlja | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Napoli Challenger - zemlja | ||||
04.10.21 kval. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detalj meča |