MEČ
04.07.19 | 2. kolo | Gijs Brouwer | Giorgio Ricca | 6-2, 1-6, 7-66 | M25 Cuneo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gijs Brouwer | Giorgio Ricca | |
1. servis % | 46/76 (61%) | 57/102 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/46 (63%) | 39/57 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/30 (53%) | 18/45 (40%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/102 (44%) | 31/76 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/178 (51%) | 88/178 (49%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gijs Brouwer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Giorgio Ricca | |
0-0 | ||
Gijs Brouwer | 4-1 | |
5-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Gijs Brouwer | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gijs Brouwer | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Giorgio Ricca | |
Gijs Brouwer | 1-2 | |
Gijs Brouwer | 1-4 | |
0-0, 0-15 | ||
1-5 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Gijs Brouwer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Giorgio Ricca | |
0-0 | ||
Gijs Brouwer | 0-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Giorgio Ricca | |
0-0 | ||
Gijs Brouwer | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Gijs Brouwer | 2-4 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0 | ||
4-5 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gijs Brouwer | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Giorgio Ricca | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
Gijs Brouwer | 6-6 | |
0-0, 1-0, 3-1, 3-2, 5-5, 6-5, 6-6 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gijs Brouwer vs. Giorgio Ricca - Međusobni mečevi
04.07.19 | 2. kolo | Gijs Brouwer | Giorgio Ricca | 6-2, 1-6, 7-66 | detalj meča | M25 Cuneo | zemlja |
Gijs Brouwer form & Giorgio Ricca form
Gijs Brouwer - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
11.02.24 kval. | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Giorgio Ricca - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Justin Lenders | 6-1, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Bardocci | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Marco Dessi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
28.08.23 kval. | vs. Niccolo Baroni | 7-68, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Luca Parenti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Federico Marchetti | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Angelini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 4-2, - Giorgio Ricca - odustajanje | detalj meča |