MEČ
12.11.16 | Polufinale | Gianni Mina | Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-4, 6-3 | USA F36 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gianni Mina | Roberto Cid Subervi | |
1. servis % | 66/92 (72%) | 61/92 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/66 (61%) | 37/61 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/26 (58%) | 11/31 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/17 (35%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/92 (48%) | 37/92 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 99/184 (54%) | 85/184 (46%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 6 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gianni Mina vs. Roberto Cid Subervi - Međusobni mečevi
12.11.16 | Polufinale | Gianni Mina | Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | USA F36 | zemlja |
Gianni Mina form & Roberto Cid Subervi form
Gianni Mina - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Nevers - dvorana | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
France F16 - tvrda | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
France F15 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Le Gosier - tvrda | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Roberto Cid Subervi - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
28.01.24 Polufinale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča |